Благодійний Фонд «Карітас Жовква УГКЦ» допомагає людям, які постраждали від російської агресії

Дата: 04.05.2022 21:59

??Сьогодні декан Буського деканату УГКЦ отець Володимир Залуцький доставив від Благодійного Фонду «Карітас Жовква УГКЦ» до Красненської ТГ 30 сформованих продуктових наборів, які були передані внутрішньо переміщеним особам (ВПО), що найбільше потребували допомогу.

?Продуктові набори отримали особи, що проживають у смт.Красне, с.Сторонибаби, Утішків, Бортків, Андріївка.

????Дякуємо пану Дмитру Папроцькому за виділену солярку, отцю Володимиру Залуцькому за організацію та доставку.

????Окремо висловлюємо щиру подяку Благодійному Фонду «Карітас Жовква УГКЦ». Ваша допомога для людей, що опинились в складних життєвих обставинах є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи.