Вітаю з найтеплішим і найдушевнішим святом – з Днем матері!

Дата: 08.05.2022 09:22

Кожен із дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ найріднішої людини – образ своєї Мами??, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, незважаючи ні на що????????????.

?Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України????????, багатодітним матерям та жінкам?????, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт????. Турбота про Вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

??У цей сьогоднішній святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани????! Здоров’я Вам????, наші неньки, спокою – у домівки й Божого благословення – у родини????. Україні-матері???????? – мирного неба й подальшого розквіту!????

/Роман ФУРДА, селищний голова/