Агротуристичний день у Як Бджола - ягідні інвестиції
Напередодні Дня Героїв України, Красненська селищна рада, за підтримки ягідного кооперативу "Як бджола" та фонду Св.Володимира, організувала поїздку на агротуристичну локацію, що у селі Боложинів, для понад 20 діток, чиї батьки на війні та діток, які знайшли прихисток в Красненській ТГ, як вимушено переміщені.
Дітей і їх батьків зустріли співзасновник кооперативу Олег Бачинський, психолог, волонтери, працівники кооперативу, які підготували цікаву розважальну дитячу програму: катання на поні, паравозику, годування тварин
, різноманітні ігри, стрибки на батуті, боді-арт.
Цікавою була екскурсія плантаціями кооперативу, гостям розповіли про процес вирощування органічної малини, ожини, полуниці, суниці і інших ягодів. Усі тут трудяться як бджілки. Аби місце не було просто полем для фізичної роботи, співзасновники придумали зробити тут агротуристичну локацію, де можна відпочивати з дітьми, поспати в будиночку з бджілками, погодувати кіз, коней, побавитися у волейбол та помилуватись природою
.
Оскільки війна відбивається на психіці дітей, ягідним кооперативом започатковано проект із волонтерами Фонду Св.Володимира, який має на меті покращити емоційний та психологічний стан дітей, даруючи їм свято радості і позитивних емоцій. І це справді так. Дітки активно забавлялись, випікали власноруч піцу, гойдались на гойдалці.
На завершення агротуристичного дня усі разом заспівали Гімн України.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Це було дійсно круто! Дякуємо Вам, хлопці і дівчата з кооперативу, за подаровані емоції!