Як місцева громада та переселенці спільно попрацювали над благоустроєм

Дата: 27.05.2022 16:33

Фото без опису??У цей складний час попри труднощі пов'язані з війною у країні, ми робимо все можливе для того, щоб забезпечити належний благоустрій населених пунктів громади.

?Підтримуючи акцію «За чисте довкілля» на території Красненської громади, що у селі Сторонибаби, працівники відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту, мешканці села разом із ініціативними вимушено переміщеними особами, що проживають у комунальних закладах села, попрацювали над благоустроєм території біля пам'ятника Івану Мазепу.

??Спільними зусиллями були вирубані порослі чагарників, викошено траву, прибране сміття.

??Всі учасники акції залишились задоволені результатами своєї роботи, адже потрудились на славу, добросовісно облагородили територію, де тепер чисто і затишно.

??Хочеться закликати жителів громади: «Підтримуймо чистоту й порядок там, де ми проживаємо»!.Фото без опису