У селах Полтва та Задвір'я встановили додаткові ігрові елементи для дитячих майданчиків

Дата: 28.05.2022 22:55

Фото без опису??Попри важку ситуацію в Україні ми повинні зберігати спокій, вірити в наших захисників та продовжувати працювати на благо нашої громади та України.

??Приміром, у селах Задвір'я та Полтва доокомплектували дитячі майданчики новими ігровими елементами, зокрема гойдалками, гірками та іншими елементами.

?Як розповів староста Задвір'янського старостинського округу Едуард Марціняк, додаткові ігрові елементи для дитячого майданчика с.Задвір'я були закуплені за кошти селищного бюджету та збору коштів громади в рамках минулорічного конкурсу проєктів місцевих ініціатив (ініціатор проєкту став депутат ради, директор місцевої школи Антін Максимів). Не забули і помалювати лавочки у патріотичні кольори.

??У селі Полтва до дитячого майданчика доставили ігрову фігуру, яка була закуплена за кошти ПП «Західний Буг», з металом на каркас допоміг небайдужий мешканець села.

????Приємно, що роботи ведуться, а ще приємніше, що до них долучаються небайдужі сельчани. Лише згуртованість допомагає нам будувати свою громаду та країну????????.