Селищний голова Роман Фурда привітав журналістів Бущини з професійним святом

Дата: 06.06.2022 11:00

Фото без опису??Сьогодні, 6 червня, селищний голова Роман Фурда зустрівся із представниками цієї професії та привітав їх зі професійним святом. Звертаючись до журналістів селищний голова відзначив, що в засобах масової інформації Бущини працюють талановиті люди, завдяки роботі яких мешканці громад завжди в курсі всіх подій.

??Цьогорічний День журналіста в Україні припав на війну, підступно розв’язану російським агресором. Більше ста днів триває ця руйнівна, кровопролитна, нічим не спровокована Україною війна. І весь цей час, щоденно й цілодобово, в її епіцентрі – українські журналісти. Наражаючись на реальні загрози для життя, вони ведуть безперервний про неї репортаж, демонструючи не тільки високі патріотичні почуття, а й зразки сміливості, мужності, відданості своїм професійним обов`язкам.

??На території Бущини функціонують – газета «Воля народу», онлайн-видання «Буський медіа портал», Буське радіомовлення та видання «Буськ.онлайн». Кожен з цих колективів може похизуватися багатолітнім професійним досвідом роботи в інформаційному просторі на теренах Бущини. Усі ці медіа — це чудовий майданчик для дискусій та висловлення своїх думок. А кожен читач та слухач там завжди може відшукати необхідну інформацію і дізнатись, чим живе громада та його мешканці.

??Селищний голова Роман Фурда подякував журналістам за їх об’єктивність, активний діалог з владою, побажав мирного неба, творчого натхнення і плідної роботи, добра та міцного здоров’я. У свою чергу від журналіста Володимира Типила селищний голова отримав символічний подарунок.

Фото без опису??За професіоналізм, активне висвітлення подій, які відбуваються в громаді, Роман Фурда вручив «акулам пера» подяки, грамоти та подарунки.

??Вітаємо журналістів зі святом і висловлюємо щиру Подяку трудовим колективам ЗМІ:

?редакції ПП «Медіа центр «Над Бугом» (редактор – Микола ІВАНЦІВ, журналісти – Лариса ГАРАСИМІВ та Інна ПАЛАМАР);

?редакції Буського радіомовлення (директор – Євген ЯРЕМА, журналісти – Оксана БАСАРАБА та Ірина ІВАХІВ);

?редакції «Буський медіа-портал» (редактор – Роман МАТВІЮК);

?редакції видання «Буськ.онлайн» (керівник – Володимир ТИПИЛО).