Селищний голова привітав медичних працівників з професійним святом

Дата: 17.06.2022 14:45

Фото без опису??Кожну третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Святкують його не тільки лікарі та медсестри, але й усі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів та збереження здоров’я.

??Привітати медиків зі святом до КНП "Красненська міська лікарня" завітав селищний голова Роман Фурда , який подякував колективу за сумлінну працю, чуйність ти милосердя, вагомий особистий внесок кожного у справу охорони здоров’я та вручив трудовому колективі Подяку.

??Побажав усім міцного здоров’я, достатку, успіхів та подальших професійних здобутків.

????Слова привітання також пролунали від т.в.о. керівника КНП "Красненська міська лікарня" Миколи Колачинського.

??Також під час заходу було обговорено ряд викликів та питань, які нині постають у галузі медицини.