Школярі Задвір'янської школи збирають кошти для Збройних сил України

Дата: 21.06.2022 15:02

Фото без описуВони виготовляють та продають патріотичні браслети зі стрічок жовто-блакитного кольору, тим самим допомагаючи ЗСУ та передаючи частинку своєї любові до Батьківщини.

????????Школярям Задвір’янського ОЗЗСО I-III ст. вже вдалось зібрати першу суму – 10 тис.грн. На тому не зупинились і продовжили займатись справою, активно продають свої вироби за символічну плату. Хто скільки може, дає.

??Фото без описуІз своїм асортиментом познайомили і селищного голову Романа Фурду, який подякував їм за неоціненний вклад для України та придбав собі декілька патріотичних виробів.

??Працівники селищної ради також долучились до доброї справи, і придбали собі різні стрічки.