Красненська ТГ продовжує працювати над Концепцією розвитку велосипедної інфраструктури

Дата: 23.06.2022 14:00

Фото без описуСпеціалісти Красненської селищної ради завершили навчання в рамках проєкту Мережі з розвитку велосипедної інфраструктури від ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

??Під час навчальної програми спеціалісти отримали консультативну підтримку експерта Вадима Денисенка щодо етапу планування веломережі, опису потрібних веломаршрутів, розробки схем велопаркінгів, обмінялись досвідом з іншими громадами, які втілили велотранспортну інфраструктуру.

?Протягом листопада 2021 по червень 2022рр. Красненська ТГ прийняла участь у всіх заходах, отримавши знання, які планують втілити на практиці. Зокрема, начальниця відділу архітектури, містобудування, ЖКГ та благоустрою селищної ради Мар’яна Владика спільно з експертами вже напрацювали дорожню карту веломережі з туристичними, локальними, рекреаційними маршрутами, які будуть прописані в Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Красненської ТГ.

??Нагадаємо, що захід відбувався за підтримки “U-LEAD з Європою” для 12 територіальних громад Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської та Івано Франківської областей. Серед них – Красненська ТГ.