Красненська ТГ серед переможців кампанії DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні»

Дата: 02.07.2022 17:59

Фото без опису?Команда проєкту #DECIDE отримала та проаналізувала майже 200 заявок від громад, де проживають діти ВПО, а також які відповідали умовам безпечності та спроможності. Комісія, до якої також увійшли представники Мінрегіон та Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад, провела співбесіди із більш як 40 громадами України та визначила переможців.

??????????? Отже, літні активності для дітей, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, будемо планувати в Красненській ТГ.

??Варто зазначити, що автор ідеї проєктної заявки – секретар ради Світлана Дідух.

??Нагадаємо, що у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» громади-переможці створять літні дитячі клуби. Вони отримають методичний супровід від експертів проєкту, а також спеціальне обладнання. Зовсім скоро розпочнеться навчання для вчителів громад. Уже готується до відправлення обладнання і всі необхідні матеріали для організації дитячого клубу ????

??Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.