У Красненській ТГ стартували літні дитячі табори «Фокус на щастя»

Дата: 18.07.2022 11:53

Для дітей з родин внутрішньо-переміщених осіб та усіх охочих проводяться літні дитячі табори. Маленькі українці потребують відпочинку, тому волонтери церкви ХВЄ (смт.Красне) за сприяння Красненської селищної ради та проєкту #DICIDE ініціювали цікаве й пізнавальне дозвілля.

??Перший безкоштовний літній табір вже відбувся у селі Острівчик-Пильний, наступного тижня стартує у селі Балучин, а із 2 серпня – у селі Сторонибаби. Кожен такий табір триває чотири дні. Тому дозвілля дітей проходить приємним та корисним: різноманітні майстер-класи, веселі ігри, забави, спортивні змагання та рухливі вправи.

??Як зазначає секретар ради Світлана Дідух, мета таких таборів – зробити щось хороше для дітей з числа ВПО, знайти друзів, швидше адаптуватися до нового місця проживання. Діти з користю та весело проводять час разом із однолітками, отримують позитивні емоції та чудовий настрій. Дякуємо нашим партнерам DICIDE та Word Central Kitchen за допомогу, підтримку та плідну співпрацю!