Убий в собі москаля - не спалюй Україну!

Дата: 20.07.2022 09:18

Фото без описуШановні мешканці громади, вкотре нагадуємо та наголошуємо, що ?спалювати суху рослинність та її залишки заборонено!

?Спалювання сухих рослинних решток (трава, очерет, стерня) у воєнний час прирівнюється до диверсії. Спалювання сухостою тепер карається як диверсія, розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув'язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

??А ще підпал ускладнює роботу українських військових, несе страшну шкоду біосистемі, є загрозою виникнення лісової пожежі, пожежі у населеному пункті, знищенню посівів, руйнування майна, загибелі та травмування людей.

?Мешканці громади, зупиніться! Не руйнуйте рідну землю, не ставайте диверсантами, поплічниками російських загарбників! Вони руйнують нашу квітучу Україну, а ви стаєте їм у поміч. Не будьте як москалі! Ми ж українці, цивілізовані європейці, дбайливі господарі на своїй землі, а не варвари-орки!

? При виявленні фактів порушень телефонуйте 102!