Мешканців Красненської ТГ закликаємо актуалізувати свої дані в Реєстрі громади

Дата: 21.07.2022 14:28

Фото без описуШановні мешканці нашої громади! Для Вашої зручності, Красненська селищна рада пропонує актуалізувати свої дані в Реєстрі територіальної  громади відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби (Далі - РТГ).

РТГ — це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Мешканці, дані яких є внесені в Реєстр територіальної  громади, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок пов’язаних з реєстрацією місця проживання, а також, будуть мати змогу за спрощеною процедурою отримувати послуги, такі як: нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги та багато інших видів послуг пов’язаних з реєстрацією місця проживання тощо.

У зв'язку з введенням в дію Закону України від 05.11.2021 р. № 1871-ІХ «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні» з 01.12.2021 р. фізичні особи, які не здійснили актуалізацію своїх даних в Реєстрі територіальної громади (уточнення даних), втрачають можливість отримання Витягу з Реєстру громади, який видається взамін проставляння штампу про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України (у вигляді книжечки), а також Витягу про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (додаток до ІD-картки), окрім цього, у кого проведена актуалізація даних в РТГ, мають можливість сформувати Витяг з РТГ через портал ДІЯ, без візиту до ЦНАП.

Необхідний перелік документів:

• паспорт громадянина України;
  • документ про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);
  • правовстановлюючі документи на житло (право власності на будинок);
  • будинкова книга.

Для оновлення даних необхідно звернутись до особи відповідальної за роботу РТГ, а саме:

головного спеціаліста відділу «ЦНАП» Красненської селищної ради, для мешканців: смт. Красне, с. Острів, с. Сторонибаби, с. Петричі, с. Острівчик-Пильний;

старостів:

Андріївського (с. Андріївка, с. Мала Вільшанка, с. Скнилів, с. Бортків);

Задвір’янського (с. Задвір’я, с. Полоничі, с. Богданівна, с. Полтва) округів; та діловодів: с. Балучин, с. Русилів, с. Утішків, с. Куткір, с. Безброди.