КНП «Красненська міська лікарня» отримала сучасний апарат ультразвукової діагностики

Дата: 25.07.2022 22:26

Багатофункціональний УЗД-апарат отримала КНП «Красненська міська лікарня» від ГО Народна Самооборона Львівщини . Також і за сприянням депутата Красненської селищної ради Ігора Скобилка.

«Зараз, у такий час, всупереч війні, отримати такий вартісний апарат для нас дуже важливо, - зазначає селищний голова Роман Фурда. – Так ми зможемо надавати медичні послуги значно більшій кількості пацієнтів. Дякую тим людям, які справді зробили дуже благородну справу».

Як розповів т.в.о директора КНП «Красненська міська лікарня» Микола Колачинський, УЗД-апарат виробництва США, має відповідні датчики та повний комплект для того, щоб провести якісне та високоточне обстеження пацієнтів. Власне ці датчики дають можливість проводити обстеження органів черевної порожнини, органів малого тазу, легень, щитовидної залози, сечостатевої системи, скелетно-м’язової системи, нирки, периферичні та поверхневі судини.

Нова високоякісна багатофункціональна ультразвукова діагностична система вже розміщена у приміщенні лікарні. Лікар ультразвукової діагностики Крістіна Лисенко освоїла нове обладнання й, відповідно, відзавтра апарат доступний для обстеження людей.