Храмове свято у смт.Красне

Дата: 28.07.2022 07:59

?Всечесніший отче Юрію!

?Шановні парафіяни храму рівноапостольного князя Володимира Великого!

??Сьогодні храмовий празник? відзначає громада селища Красне, а День Ангела – чоловіки та жінки???з цим чудовим іменем – одним із найпопулярніших та найпоширеніших в Україні.

??У цей святковий день складаю щиру подяку всім парафіянам, які своєю жертовною молитвою і підтримкою старались, щоб парафія стала такою, яка є в сьогоднішній день: величною і красивою. Хай Господь, бачачи працю ваших рук та чуючи вашу молитву, винагородить всіх вас і хай ця нагорода сторицею знайде кожного, хто її заслужив.

??Хай Всемилостивий Господь за молитвами Святого князя Володимира дарує мир, духовне і тілесне здоров'я, щастя, родинного затишку та Божого благословення!

??Бажаю усім мирного неба, щоб Божа милість допомагала Вам у Ваших щоденних турботах.

/З повагою, селищний голова Роман Фурда/