Красненській лікарні подарували апарат штучної вентиляції легень

Дата: 28.07.2022 16:02

??Чеська організація Oblastní charita ?ervený Kostelec надала благодійну допомогу для потреб мешканців громади апарат ШВЛ. Вкотре нам допоміг депутат селищної ради Ігор Скобилко.

??Апарат ШВЛ - це реанімаційне обладнання з числа найсучасніших у світі. Воно просте у використанні та в значній мірі виключає вплив людського фактору. За допомогою інтелектуального режиму апарат самотужки аналізує стан пацієнта та обирає найбільш оптимальний рівень подачі кисню.

?Висловлюємо щиру вдячність благодійникам за допомогу, адже завдяки цьому подарунку цілком можливо вдасться врятувати не одне життя.

?Зазначимо, що днями КНП «Красненська міська лікарня» отримала сучасний апарат ультразвукової діагностики. Нова високоякісна багатофункціональна ультразвукова діагностична система вже розміщена у приміщенні лікарні, і апарат доступний для обстеження людей.