«Тобі, мій воїне, мій захисник-захисниця» — стартував конкурс патріотичного малюнку

Дата: 20.08.2022 20:55

Фото без опису??Красненська селищна рада ініціює проведення дитячого конкурсу малюнків «Тобі, мій воїне, мій захисникзахисниця». Конкурс оголошено серед дітей шкільного віку та присвячений мужності українських бійців, вихованню у дітей почуття патріотизму та гордості за наших захисників.

??Конкурс триватиме до кінця серпня цього року, переможців буде визначено на початку вересня. Юні митці отримають заоохочувальні подарунки. Власні творчі роботи просимо приносити у Красненську селищну раду.

?«Головною метою конкурсу є духовна підтримка військовослужбовців. Діти за допомогою конкурсу мають змогу не лише показати свої здібності, а й ставлення до захисників держави та висловити вдячність за спокій і безпеку нашої країни. Творчі роботи дітей нашої громади після завершення конкурсу плануємо передати нашим захисникам на передову. Тому запрошуємо усіх творчих та креативних дітей взяти участь у конкурсі», - розповів селищний голова Роман Фурда.

??Контактна особа: 096 048 2687 (Юлія).