У Красненській ТГ помолились за Україну

Дата: 24.08.2022 17:50

Фото без описуСьогодні в умовах війни відзначаючи 31-у річницю Незалежності України, в селищі Красне, біля пам'ятника Тарасу Шевченку, відбувся молебень за мир в Україні, який провели духовні отці Степан Жукровський, Володимир Целень та Юрій Толочний.

?Захід розпочався з виконання Гімну України.

??З вітальними словами до присутніх звернувся селищний голова Роман Фурда, який подякував нашим військовим та побажав всім миру, злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України.

Фото без опису??За патріотизм, патріотичне виховання молоді, любов до України та з нагоди Дня незалежності України селищний голова відзначив Подякою мешканця смт.Красне Мар’яна Длугоша, який сьогодні відзначає своє 70-річчя.

??Далі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Героїв України.

?Ведучі заходу Уляна Прокопюк та Оксана Кушинська розповідаючи про утвердження незалежної держави запрошували до виступів учасників художньої самодіяльності, зокрема цікавий вірш зачитала дівчинка з Харківщини, яка зараз проживає в нашій громаді.

Фото без опису?Пісенний дарунок лунав від тріо «Красняночки», Наталії Костів та Олени Сілковської. Поезію сучасності із своєї збірки зачитала педагогиня Красненської школи №1 Валентина Лотоцька.

??Урочистості завершились патріотичним виконання пісні від ведучих заходу та частуванням смачного короваю.

??Опісля керівництво селищної ради здійснило покладання квітів до пам’ятних місць – Борцям за волю України, меморіального знака Ангела-Охоронця та до могили славного земляка Василя Кука.