Сесія селищної ради в умовах воєнного стану

Дата: 25.08.2022 15:00

Фото без опису??В умовах війни обранці продовжують розглядати надважливі питання. На порядку денному депутати розглянули та прийняли рішення з 42 різних питань. Загалом участь у роботі сесії взяли 18 депутатів селищної ради.

??Зокрема, під час сесії затвердили низку рішень виконавчого комітету, прийняли програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин; Місцеву програму інформатизації «Цифрова Красненська територіальна громада» на 2022-2024 роки. Затверджено Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти, внесено зміни в Комплексну програму розвитку первинної та вторинної медико-санітарної допомоги (підтримка КНП «Красненська міська лікарня»; затверджено Порядок виявлення обліку та набуття у комунальну власність ТГ майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна; внесено зміни до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності для передачі в оренду без проведення аукціону.

Фото без опису??Окрім цього, депутати внесли зміни та доповнення до показників селищного бюджету на 2022 рік, а саме виділи кошти на

?21 тис грн. для придбання вікон та дверей Народному дому с.Скнилів;

?25 тис.грн – для придбання освітлювальних приладів та будматеріалів для Народного дому смт.Красне;

?31 тис.80 грн – для придбання насоса центробіжного з комплектуючими для облаштування місць перебування ВПО;

?36 тис. грн. – для придбання лічильників для шкіл;

?10 тис грн. – на оплату послуг з вивезення ТПВ з закладів дошкільної освіти;

?20 тис грн на облаштування тривожної сигналізації з передавання тривожних сповіщень у ЗЗСО у кількості трьох штук;

?10 тис грн – для проведення ремонту та утримання в належному стані зовнішнього вуличного протипожежного водопостачання,

Фото без опису?а також 1 млн. 500 тис грн. – на оплату праці працівників КНП «Красненська МЛ», про що було схвалено зміни до Комплексної програми розвитку первинної та вторинної медико-санітарної допомоги (підтримка КНП «Красненска МЛ») на 2022-2023 роки.

??Також депутати розглянули низку земельних питань. З усіх питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення. З ними можна буде ознайомитися на офіційному сайті селищної ради.