Красненська ТГ долучилась до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті»

Дата: 29.08.2022 17:01

Фото без описуСьогодні в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність в Україні, у селищі Красне, біля пам’ятника Борцям за волю України, дорослі і діти долучились до Всеукраїнської акції «Сонях пам’яті».

Участь в акції взяли селищний голова Роман Фурда, секретар ради Світлана Дідух, заступник селищного голови Ігор Шульга, головний спеціаліст відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Ольга Мазур, директор КЗ «Публічна опорна бібліотека ім.Івана Тиктора» Наталія Худзяк, директор КЗ «Центр культури і дозвілля» Оксана Кушинська та інші.

Фото без описуУсі спільно з дітьми долучились до малювання соняхів у пам’ять про захисників України. Саме під цими соняхами сотні захисників України в боротьбі з ворогом поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни.

«Україна для кожного із загиблих воїнів – це сонце в його душі, яке зігрівало і надихало захищати свій дім. Тому сонях пам’яті – не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України, усвідомлення ціни незалежності, необхідності захисту нашої держави та необхідності гідного вшанування пам’яті захисників України. Дякую кожному, хто нині долучився до пам’ятної акції», - зазначив селищний голова Роман Фурда.

Фото без описуУ цей скорботний день усі помолились та запалили лампадки.