Біля дитячого майданчика с.Полоничі облаштували лавочки та смітники

Дата: 17.09.2022 21:07

Фото без описуАктивні мешканці села на території дитячого майданчика, який був раніше закуплений за кошти селищної ради, допомогли встановити декілька смітників та лавок.

Роботи по встановленню провела ініціативна група у складі Степана Колтуна, Андрія Місько, Назара Колтуна, Ігора Миськіва, Дмитра Бакайси та Едуарда Марціняка.

"Ці лавочки та смітники нам вдалось встановити за кошти місцевої громадської організації "Шлях до змін", яка активно допомагає громаді села. Дякую, тим, хто допомагає фінансово і висловлюю щирі слова вдячності хлопцям, які допомогли у їх встановленні. Тепер місце слугуватиме для проведення дозвілля дітей різного віку. Маю надію, що батьки проведуть з дітьми виховні розмови, щоб ніхто на майданчику не розпивав алкогольні напої, не смітив, дотримувався чистоти, не ламав і не нищив, - словом, цінував чужу працю", - зазначив староста Задвір'янського старостинського округу Едуард Марціняк.