Красненська ТГ отримала одинадцять боксів із спортивним інвентарем

Дата: 23.09.2022 20:00

Фото без описуАсоціація Місцевих Рад "Ради Львівщини" підписала меморандум про співпрацю з Українська освітня платформа, що є партнером UNICEF Ukraine, в рамках якої освітянські заклади Красненської ТГ безплатно отримали одинадцять боксів із спортивним інвентарем.

В офіційній передачі інвентаря взяли участь виконавчий директор Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Данило Сороковий, селищний голова Роман Фурда, т.в.о. начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Олена Ільницька, директор Красненського ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 Ірина Волос та директор Сторонибабського ЗЗСО І-ІІІст. Борис Мартиняк.

У спортивні бокси входять футбольні і баскетбольні м’ячі, волейбольна сітка, жилетки для командної гри, шахи та інші речі спортивного інвентаря від UNICEF Ukraine, словом, - спорядження, яке призначене для занять різними видами спорту.

Такі спортивні бокси отримають:

?Красненський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1 (2 шт.);

?Красненський ЗЗСО І-ІІІст. №2;

?Сторонибабський ЗЗСО І-ІІІ ст.;

?Задвір’янський ОЗЗСО І-ІІІ ст.;

?Андріївський ЗЗСО І-ІІІ ст.;

?Куткірська філія Красненського ОЗЗСО №1;

?Петричівська філія Красненського ОЗЗСО №1;

?Полтвівська філія Задвір’янського ОЗЗСО І-ІІІ ст.;

?Полоницька філія Задвір’янського ОЗЗСО І-ІІІ ст.;

? Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард».

Селищний голова Роман Фурда відзначив, що такий спортивний інвентар активно слугуватиме для активного дозвілля школярів, а уроки фізичної культури та спорту будуть в рази цікавішими.

Слова вдячності за активну допомогу висловлені виконавчому директору Асоціації Данилу Сороковому, голові Львівської обласної ради Ірина Гримак, Українській освітній платформі та UNICEF Ukraine.