Шановні освітяни Красненської громади!

Дата: 02.10.2022 08:12

Фото без опису2 жовтня відзначається професійне свято працівників освіти – День вчителя. Вчитель –професія для обраних. Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями.

???Шановні керівники І-ІІІ ступенів, І-ІІ ступенів та І ступеня, та ввірені вам колективи посилаю Вам найщиріші вітання з нагоди Дня працівників освіти!

???Від імені селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто бажаю вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя та миру.

???Щиро вдячний вам, шановні вчителі, за творчу, самовіддану працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність. Хай щедрою буде до вас доля, а вaшi серця зiгрiває довга людська пам’ять та довiра.

/З повагою селищний голова Роман ФУРДА/