КНП «Красненська міська лікарня» отримала благодійну допомогу

Дата: 04.10.2022 17:11

Фото без описуДев’ять автоматичних функціональних ліжок та п’ять столів-трансформерів для хоспісного відділення з надання паліативної допомоги отримала КНП «Красненська міська лікарня».

Це вже друга благодійна допомога, яку вдалось отримати за ініціативи нашого місцевого отця Володимира Целеня (церква св.Рівноапостольної Княгині Ольги в смт.Красне-2) і його друга Володимира зі Львова при сприянні депутата Львівської обласної ради Олександра Тіщенка.

Перша допомога від цих благодійників надійшла в лікарню у серпні цього року. Тоді було отримано 8 ліжок та 8 тумбочок.

Селищний голова Роман Фурда наголошує, що таке поповнення для лікарні є вкрай необхідним та нагальним. Зручність вже змогли оцінити пацієнти.

Фото без описуДякуємо за Вашу допомогу!