У Красненській ТГ тимчасово не вмикатимуть вуличне освітлення

Дата: 13.02.2022 10:33

Фото без описуВраховуючи лист Львівської обласної військової адміністрації «Щодо економії електроенергії», у зв’язку зі збройною агресією російської федерації, обстрілами та виведенням з ладу енергетичного обладнання Львівщини, з метою збалансування об’єднаної електроенергетичної системи та запобіганню масштабним вимкненням електричної енергії, вуличне освітлення на території Красненської селищної територіальної громади ТИМЧАСОВО ВМИКАТИСЬ НЕ БУДЕ!

Звертаємось до представників бізнесу, керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності з проханням зменшити споживання електроенергії до налагодження повноцінної роботи енергосистеми області.

Дякуємо за розуміння!