У селищі Красне завершують облаштовувати спортивний майданчик зі штучним покриттям

Дата: 18.10.2022 17:07

Фото без описуСелищний голова Роман Фурда разом із своїм заступником Ігорем Шульгою ознайомились з ходом будівельних робіт із облаштування нового спортивного майданчика із штучним покриттям у селищі Красне. Це вже буде третій майданчик на території Красненської ТГ, реалізація якого розпочалась ще минулого року.

Нове футбольне поле знаходиться поблизу Красненської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, діти якої відтепер зможуть займатись спортом, грати у різні ігри у будь-яку пору року.

Футбольне поле має стандартний розмір відповідно до проекту – 44*22 м. Майданчик огороджений парканом. На сьогодні працівники підрядної організації завершують укладання штучної трави.

Майданчик будується в рамках виконання обласної бюджетної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини за підтримки Львівської обласної ради, Львівської обласної адміністрації та депутатського корпусу селищної ради.

Селищний голова Роман Фурда зазначає, що штучне покриття на майданчику дасть можливість займатися спортом у будь-яку пору року та необмежену кількість разів, адже не потрібно чекати природного відновлення покриття після гри. Це дозволить долучати дітей та дорослих до здорового способу життя.