Згуртована і незламна духом громада

Дата: 17.10.2022 14:12

Фото без описуПрацьовитості та ентузіазму мешканців села Утішків можна позаздрити. За ініціативи діловода Красненської селищної ради Світлани Макогін, активних батьків та при допомозі постійних благодійників облаштовано комфорт та затишок на місцевому дитячому майданчику.

Завдяки благодійній організації «Благодійний фонд МХП-Громаді» (керівник Тетяна Волочай) при сприянні ТзОВ «Захід-Агро МХП філія Краснянський елеватор» (директор Віталій Губарєв) закуплено для дитячого майданчику огорожу вартістю майже 28 тис.грн. та ще 40 штук саджанців туї. Власне, ці благодійники навесні цього року і допомогли у закупівлі цього майданчику.

Як і тоді, так і зараз, допомогли у роботі активні батьки, які згуртувались. Тепер майданчик – окраса села і втіха для малечі.

Як зазначає селищний голова Роман Фурда, село живе, доки у ньому є діти. Тому постійно створюються умови для їх розвитку. Загалом з минулого року в населених пунктах Красненської ТГ спільним зусиллями влади, благодійників та громадськості встановлено понад п’ять дитячих майданчиків, а ще у декількох були оновленні ігрові елементи.