Понад 120 тисяч гривень зібрали у с.Андріївка на Благодійному заході

Дата: 23.10.2022 18:42

Фото без описуСьогодні у с.Андріївка відбувся Благодійний фестиваль «За Україну, за волю, за мир», де збирали кошти для українських захисників.

На фестивалі мешканці старостинського округу та гості донатили у скриньки на ЗСУ, брали участь у активностях, купували сувеніри та солодощі на ярмарку, ділились спогадами з мирного життя. Дітлахи та дорослі брали участь у спортивних забавах, а також радували своїми музичними номерами. Учасники дійства розгорнули національний прапор та спільно виконали Державний гімн України. Загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

Вітаючи громаду селищний голова Роман Фурда щиро подякував захисникам і захисницям та їхнім родинам. Почесні подяки з рук селищного голови отримали благодійники, які не залишаються осторонь і всіляко допомагають нашим військовим.

На фестивалі пригощали смачним кулішем, бограчем та іншими смаколиками.

Загалом вдалось зібрати понад 120 тисяч ривень. Староста Андріївського старостинського округу Мирослава Когут зазначає, що зібрані кошти витратять на найнеобхідніше для наших земляків, які несуть свою службу у самому центрі бойових дій, захищаючи Україну від російських окупантів.