Благодійний фестиваль-ярмарок для підтримки ЗСУ відбувся без тривоги та дощу

Дата: 23.10.2022 20:12

Фото без описуЗахід, який мав відбутись ще минулого тижня, але через масштабні обстріли об'єктів енергетики в Україні, сьогодні завдяки нашим захисникам все ж відбувся. І пройшов досить файно. Понад 50 творчих колективів виступили на сцені Благодійного заходу, що був ініційований БФ «Українська нескорена нація» при підтримці Красненської селищної ради.

На шкільному подвір’ї Красненської ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 розташувався Благодійний ярмарок, сцена, розваги для дітей, місця для відпочинку, фотозони тощо.

Розпочався захід з молитви отця Степана Жукровського та Гімну України. Учасники дійства вшанували хвилиною мовчання загиблих Героїв.

А далі – від вокальних до танцювальних номерів проходив захід під бурхливі оплески глядачів. На сцені також окрім наших талантів, виступали гості з Буської громади. А поруч із сценою була вистелена карта України у вигляді композиції із квітів.

Привітав громаду з Днем захисника та захисниці селищний голова Роман Фурда, який нагадав, що сьогоднішній захід відбувається задля наших українських захисників, щоб зібрати кошти і допомогти їм наблизити нашу Перемогу. Селищний голова вручив Подяку та подарунки волонтерам Благодійного фонду «Українська нескорена нація», які активно допомагають нашим захисникам.

Ведучими заходу були Оксана Кушинська та Уляна Прокопюк.

Під час святкування гості мали нагоду скуштувати різні смачні страви, взяти участь у майстер-класі з виготовлення оберегів від пластунів станиці Красне, придбати сувенірну продукцію тощо.

Завершився захід запаленням Повстанської ватри.