Про початок опалювального періоду 2022–2023 рр. для окремих закладів медицини та освіти на території Красненської ТГ

Дата: 24.10.2022 14:55

Фото без описуУ зв’язку з погіршенням погодних умов та зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря, розглянувши листи за підписом т.в.о. начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради О. Ільницької від 24.10.2022р. №457, т.в.о. директора КНП Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області «Красненська міська лікарня» М. Колачинського від 24.10.2022р. №377, відповідно до п. 24 частини «а», ст. 30, п.п. 1, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи розпорядження начальника Львівської військової адміністрації від 19.10.2022р. №503/0/5-22ВА «Про початок опалювального сезону 2022/2023 років», селищний голова Роман Фурда підписав розпорядження про початок опалювального періоду 2022-2023 років для закладів дошкільної освіти Красненської селищної ради та КНП «Красненська міська лікарня» на підвідомчих територіях Красненської ТГ з 25 жовтня 2022 року.

Керівники даних закладів мають призначити відповідальних осіб за безперебійну безпечну роботу котелень; провести інструктажі для обслуговуючого технічного персоналу. Покласти персональну відповідальність за дотримання вимог порядку підключення котелень та їх забезпечення, безперебійної роботи системи опалення зазначених закладів, на їх керівників.