У с.Задвір’я до місцевого укриття проведено систему водопостачання

Дата: 04.11.2022 08:01

Фото без описуДля вирішення однієї із нагальних проблем в укритті, яке знаходиться в адмінбудинку старостинського округу, проведено ряд ремонтних робіт.

За кошти селищного бюджету фахівці пробурили свердловину для забезпечення укриття постійним водопостачанням. Під час повітряних тривог даним укриттям користуються не лише мешканці села, але й місцеві школярі та вчителі.

Фото без описуСелищний голова Роман Фурда зазначає, що в громаді докладається максимум зусиль, щоб усі укриття були комфортні, освітлені, мали лавочки, питну воду, санвузол тощо.

До слова, також в приміщенні адмінбудинку облаштувано новий санвузол. У цьому допомогли небайдужі місцеві підприємці Валентина Антонишин, Петро Пинда та благодійниця Надія Петерс, за що їм щира подяка. Вікно для санвузла придбано за кошти селищного бюджету.