У селищі Красне вшанували громадянський подвиг учасників Революції Гідності

Дата: 21.11.2022 14:46

Фото без описуСьогодні, 21 листопада, біля пам’ятника «Борцям за волю України» в смт.Красне відбулась поминальна панахида та віче-реквієм з відзначення Дня Гідності та Свободи.

Поминальну панахиду відправили о.Степан Жукровський та о.Юрій Толочний.

Перед присутніми виступив селищний голова Роман Фурда, який зазначив, що цей день прийшов до нас в результаті двох революцій – Майдану 2004, коли було свято свободи та Майдану 2013 – Революції Гідності. Українці довели всьому світові, що прагнуть жити в державі де свобода та гідність людини є найвищою цінністю.

Фото без опису «Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної Сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт та тих, які з перших днів війни стали на захист країни, віддаючи життя заради України, її незалежність, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь. Ми зазнали і продовжуємо зазнавати болючих випробувань і втратили найкращих. Вічна пам’ять героям, які віддали найдорожче – своє життя за нашу з вами – Гідність та Свободу. Ці життя покладені на вівтар державної незалежності України, волі та демократії», - наголосив Роман Фурда.

Хвилиною мовчання, запаленням свічок та покладанням квітів до пам’ятника «Героям Революції Гідності та всім захисникам незалежності та соборності України» присутні вшанували пам’ять про загиблих.

Фото без описуПатріотичні пісні лунали від тріо "Красняночки" та хору працівників культури.

Завершився захід виконанням пісні «Боже великий, єдиний».