Діти продовжують збирати кошти для ЗСУ

Дата: 06.12.2022 20:33

Фото без опису11-річна Діана-Софія Руцька з селища Красне співає українські пісні на вулиці і заробляє гроші для ЗСУ.

Сьогодні дівчинка біля пам’ятника летунам Української Галицької Армії в селищі Красне попри холод співала пісні, збираючи кошти на потреби ЗСУ. Перехожі радо зупинялись, щоб послухати спів волонтерки та долучались коштами на підтримку наших захисників.

Окрім співу дівчина для допомоги нашим захисникам плете браслетики з бісеру та резиночки, які продає. Усі зібрані кошти надсилає нашим захисникам. Раніше командування дивізіону надводних кораблів, а особливо екіпаж артилерійського катеру «Рівне» висловлювали подяку юній волонтерці. Раніше за зібрані кошти було придбано насосну станцію, яка допомагає забезпечити автономність наших хлопців у морі при виконанні бойових завдань.

Зараз дівчина продовжує активно збирати кошти для інших потреб захисників.