Разом до перемоги

Дата: 09.12.2022 12:57

Фото без описуНаші небайдужі мешканці громади продовжують допомагати наближати перемогу у війні з російською агресією. Немає такого населеного пункту, де б не займалися волонтерством, не допомагали ЗСУ, ВПО, не збирали поміч для госпіталів, дитячих будинків, населення деокупованих територій.

Не вийняток і творчий колектив "Malfa" з с.Полтва (кер.Ярослав Кришталь) та Тетяна Обірик з смт.Красне.

Ярослав Кришталь разом зі своїми друзями, односельчанами активно долучаються до всіх ініціатив громад, популяризують українську культуру, допомагають виготовляти окопні свічки, проводять благодійні заходи на підтримку ЗСУ, збирають і передають гуманітарну допомогу.

Ще однією активною у допомозі ЗСУ є мешканка смт.Красне Тетяна Обірик. Жінка сама виховує двох доньок, але з перших днів війни постійно долучається до допомоги нашим захисникам: передає крупи, солодощі, інші продукти.

Дякуємо Вам за допомогу! Ви - наш тил! Віримо, що ми вистоїмо й перемога буде за нами, бо ми її гідні.🇺🇦