Красненська селищна громада

Красненські майстрині виготовляють ялинкові іграшки-вишиванки та прикраси

Дата: 08.12.2022 21:07

В рамках зустрічі "Зроби перерву на каву" до КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора" завітали отець Степан Жукровський з дружною п. Марією та учасники гуртка машинної вишивки при УГКЦ св.Пророка Іллі смт.Красне: Ольга Яворська, Ірина Приступа та Наталія Бурбіль.

Отець Степан поділився спогадами про молоді роки, важливими подіями з свого життя, поглядами на святкування Різдва. А ще відзначив роботу гуртка машинної вишивки, який очолює його дружина п.Марія і діє в парафії. Вишивання для п.Марії є улюбленою справою уже багато років.

В такий непростий час її захоплення згуртувало парафіян, однодумців, творчих та небайдужих людей для спільної мети. Вони виготовляють чудові вишиті прикраси та ялинкові іграшки, кожна з робіт потребує делікатної ручної та механічної роботи. Усі вироби є неповторні та дуже красиві.

Працівники КЗ "Публічна опорна бібліотека ім.Івана Тиктора" щиро вдячні за подаровані елегантні прикраси, які обов'язково будуть чудовим атрибутом будь якого образу.

Кожен з вас може придбати такі неповторні вироби за телефоном 0982668936 п.Марія.