Красненські майстрині виготовляють ялинкові іграшки-вишиванки та прикраси

Дата: 08.12.2022 21:07

Фото без описуВ рамках зустрічі "Зроби перерву на каву" до КЗ "Публічна опорна бібліотека ім. Івана Тиктора" завітали отець Степан Жукровський з дружною п. Марією та учасники гуртка машинної вишивки при УГКЦ св.Пророка Іллі смт.Красне: Ольга Яворська, Ірина Приступа та Наталія Бурбіль.

Отець Степан поділився спогадами про молоді роки, важливими подіями з свого життя, поглядами на святкування Різдва. А ще відзначив роботу гуртка машинної вишивки, який очолює його дружина п.Марія і діє в парафії. Вишивання для п.Марії є улюбленою справою уже багато років.

Фото без описуВ такий непростий час її захоплення згуртувало парафіян, однодумців, творчих та небайдужих людей для спільної мети. Вони виготовляють чудові вишиті прикраси та ялинкові іграшки, кожна з робіт потребує делікатної ручної та механічної роботи. Усі вироби є неповторні та дуже красиві.

Працівники КЗ "Публічна опорна бібліотека ім.Івана Тиктора" щиро вдячні за подаровані елегантні прикраси, які обов'язково будуть чудовим атрибутом будь якого образу.

Кожен з вас може придбати такі неповторні вироби за телефоном 0982668936 п.Марія.