Три футбольні команди Красненської ТГ здобули призові місця в Прем’єр-лізі сезону

Дата: 17.12.2022 17:45

Фото без описуФедерація футболу Золочівського району за участю керівництва територіальних громад підбили підсумки спортивного сезону. Кращі команди сезону та представники були нагороджені медалями і кубками. Участь у нагородженні взяв заступник Красненського селищного голови Ігор Шульга.

Голова Золочівської РВА Василь Маркевич вручив Подяки голові Асоціації футболу Золочівщини Степану Вольському, директору-адміністратору футбольного клубу «Січ» (с.Заболотці) Миколі Кавчинському та директору ДЮСШ м.Золочева Борису Лісовику. Також Подяку передадуть для адміністратора сайту «Асоціація футболу Золочівського району» Андрія Сеньковського.

Фото без описуГолова Федерації футболу Золочівського району Степан Вольський зазначив, що завдяки проведенню футбольних матчів вдалось зібрати понад півмільйона гривень для ЗСУ. За ці кошти були закуплені необхідне обладнання та речі для українських захисників.

Отже,

в номінації «Кращий бомбардир» Прем’єр-ліги переміг Дмитро Буряк (ФК «Красне»);

в номінації «Кращий воротар» - Роман Дмитрів (ФК «Сокіл», с.Андріївка);

в номінації «Кращий захисник» - Тарас Шургут (ФК «Петричі»);

в номінації «Кращий півзахисник» - Михайло Семенів (ФК «Красне»);

в номінації «Кращий нападник» - Ігор Безкорований (ФК «Сокіл», с.Андріївка);

в номінації «Кращий тренер» - Володимир Мерцало (ФК «Красне»);

Фото без описуЗа зайняте третє місце в Прем’єр-лізі перемогу здобула ФК «Петричі», друге місце – ФК «Сокіл» с.Андріївка, перше місце – ФК «Красне».

Подяка Федерації футболу Золочівщини за вагомий внесок у розвиток футболу була висловлена Красненському селищному голові Роману Фурді.

Ведучим заходом був Тарас Дума.

Церемонія закриття сезону вкотре продемонструвала, що наш район попри непрості часи розвивається і має значні успіхи у цьому виді спорту.