Красненська селищна громада

У Красненській ТГ Святий Миколай прийшов до одиноких та одинокопроживаючих громадян

Дата: 19.12.2022 17:47

З нагоди Дня Святого Миколая у КУ Центр надання соціальних послуг Красненської селищної ради вирішили підтримати та привітати з прийдешніми новорічними святами одиноких та одинокопроживаючих громадян похилого віку.

Для них селищна рада за сприяння селищного голови Романа Фурди закупила понад 150 продуктових наборів, в яких макарони, горошок, цукор, вафлі, майонез, олія, чай, печиво, консерва та інше.

«Ми не залишаємо своїх одиноких людей навіть під час війни, намагаємось їм допомогти, вони особливо потребують нашої опіки. На Великодні свята вони отримали також продуктові набори і дуже дякували за те, що їх не забуваємо. У цих пакетах продукти, які насамперед потрібні для того, щоб підтримувати життєдіяльність, енергетичний баланс у такий непростий час», - зазначив селищний голова Роман Фурда.

Як додає т.в.о.директорка Центру надання соціальних послуг Красненської ТГ Галина Дворянин, соціальні робітники вже доставили до усіх адресатів продуктові набори.

Все буде Україна!