Центр культури і дозвілля влаштував для дітей свято Миколая

Дата: 18.12.2022 16:55

Фото без описуВ переддень свята Миколая, у неділю, 18 грудня, в приміщенні Центру культури і дозвілля Красненської селищної ради, відбулось святкове театралізоване дійство «Листи до Святого Миколая». Чимало діток зі своїми родинами завітали на свято, яке підготували працівники ЦКіД.

Захід розпочався з благословення отця Степана Жукровського, який нагадав, що всі ми вчимося милосердя у святого Миколая, адже його доброта та чуйність притаманні кожному, варто лише поділитися теплом та любов’ю, запропонувати свою допомогу чи підтримку тому, хто її потребує і стається диво.

Фото без описуДо всіх присутніх з вітальними словами звернувся селищний голова Роман Фурда, який побажав малечі зростати здоровими, добрими і щасливими, а батькам – достатку, родинного затишку й душевного тепла.

Ведуча заходу Уляна Прокопюк запрошувала на сцену учасників свята, які співали пісні, танцювали та розказували вірші.

У театралізованій постановці у ролі посланців-ангелів та чортиків зіграли працівники КЗ «Центр культури і дозвілля». І якби не намагались чортики перешкодити Миколаю прибути на свято, але нічого не вдалось: Миколай завітав на свято та радо привітав малечу. Уважно він слухав діток і вручав смачні подарунки.

Усі учасники та гості заходу отримали незабутні емоції. По завершенню бажаючі робили красиві світлини з учасниками дійства, щоб зберегти в пам’яті цей чудовий день. А Миколай побажав усім миру та гарного настрою.

Фото без описуПісля завершення свята проходив майстер-клас по виготовленню іграшок на ялинку.

Варто зазначити, що під час заходу у фойє приміщення працював благодійний ярмарок для збору коштів на ЗСУ. Тут можна було придати різні новорічно-різдвяні вироби ручної роботи, декорації тощо.

Захід відбувся при підтримці Красненського селищного голови Романа Фурди.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/krasnetg/