ОГОЛОШЕННЯ про відкриття провадження в адміністративній справі

Дата: 29.12.2022 00:01

Фото без описуЛьвівським окружним адміністративним судом відкрито провадження в адміністративній справі №380/16802/22 за позовом Колодія Ростислава Романовича до Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області щодо визнання протиправним та скасування рішення селищної ради від 30.06.2022 № 814 «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для уточнення площі (на землях промисловості), необхідної для будівництва та обслуговування придорожнього сервісу по вул.Залізнична в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області».

Підготовче засідання проводитиметься 09 січня 2023 року о 10:00 год., в приміщенні Львівського окружного адміністративного суду (місцезнаходження: вул.Чоловського, 2, м.Львів. 79018).