Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру мешканцям Красненської громади

Дата: 29.12.2022 15:04

Фото без описуЗа участі духовенства громади сьогодні після завершення повітряної тривоги біля Різдвяної шопки в селищі Красне пластуни Станиці Красне НСОУ урочисто провели передачу Вифлеємського вогню мешканцям громади.

Участь у акції взяли селищний голова Роман Фурда, всечесні отці різних конфесій населених пунктів, освітяни, працівники культури та громадськість.

Фото без описуПісля спільної щирої передріздвяної молитви пластуни розповіли присутнім про історію виникнення міжнародної щорічної скаутської акції до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народженні Ісуса Христа.

Селищний голова Роман Фурда звертаючись до присутніх зазначив, що ворог хоче залякати нас, українців. Але ми маємо знати, що йому це не вдається. Які б удари не завдавав окупант, ми вистоїмо й переможемо. І цей вогонь миру подарує світло та надію на кращі зміни та нові звершення.

Фото без опису«Запаліть свічку миру у власній оселі напередодні новорічно-різдвяних свят та подякуйте і помоліться за наших захисників», - сказав Роман Фурда.

Вифлеємський вогонь зі Святої землі отримали усі присутні громадяни та священнослужителі, які передадуть його в часі новорічно-різдвяних свят вірянам своїх парафій.

Фото без описуПісля передачі вогню хор працівників культури виконали низку відомих різдвяних пісень.

Ведучою заходу була методист Центру культури і дозвілля Уляна Прокопюк.