Благоустрій території КНП «Красненська міська лікарня» - для комфортності та зручності людей

Дата: 05.01.2023 07:45

Перед входом у лікарню асфальтна доріжка знаходилася в неестетичному стані, яка не оновлювалася з часів заснування нашої держави, що становило певну небезпеку для пацієнтів лікарні, персоналу, відвідувачів.

Задля безпечних умов пересування відвідувачів та пацієнтів здійснено заміну старого асфальтного покриття на сучасну бруківку.

Як зауважує селищний голова Роман Фурда, практично всі установи охорони здоров`я, особливо ті, в яких хворі знаходяться на стаціонарному лікуванні, мають центральні входи та прилеглі території, які вимагають благоустрою. Доглянутий зовнішній вигляд цих територій необхідний для створення загального сприятливого враження від установи і умов для перебування пацієнтів під час прогулянки в теплий час року. І як театр починається з вішалки, так лікувальна установа – з його прилеглої території, ландшафтного дизайну.

Загалом за кошти селищної ради громади, проведено ряд ремонтних робіт, що покращило зовнішній вигляд перед входом. У планах також озеленення території.