ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проведення містобудівного моніторингу населених пунктів Красненської селищної ради

Дата: 05.01.2023 15:55

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку. будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказуМіністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333),, відділ містобудування та архітектури Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області інформує про початок обговорення проведення містобудівного моніторингу з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Красненської селищної ради (смт.Красне, с.Андріївка, с.Балучин, с.Безброди, с.Богданівка, с.Задвір’я, с.Куткір, с.Мала Вільшанка, с.Острів, с.Острівчик-Пильний, с.Петричі, с.Полоничі, с.Полтва,с.Русилів, с.Сторонибаби,с.Утішків) на які розроблені генеральні плани, та підготовки аналітичного звіту.

Відділ архітектури, містобудування,  житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської селищної ради починає збір вихідних даних до аналітичного звіту містобудівного моніторингу.

З метою вивчення громадської думки пропонуємо подавати пропозиції щодо необхідності здійснення моніторингу об’єктів містобудування та розвитку населених пунктів.

Пропозиції приймаються з  09 січня 2023 року до 20 січня 2023 р.  за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, смт.Красне, вул.Франка І., 2а, або е-мail адресу: krasne-otg@ukr.net

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електронну адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення), юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.