Команда селищної ради, ЦКіДу та молодь церкви «Жива надія» відвідали дитячий будинок «Рідний дім», що на Золочівщині

Дата: 09.01.2023 20:31

Фото без описуВчора, за участю секретаря ради Світлани Дідух, працівників ради, КЗ «Центр культури і дозвілля» та молоді церкви «Жива надія» було подаровано маленький окраєць щастя дітям, які виховуються у дитячому будинку «Рідний дім», що у с.Сасів Золочівського району.

Саме завдяки самовіддачі нинішнього керівництва та виховательського колективу дитячого будинку, створені необхідні умови для проживання вихованців.

Під час зустрічі ми познайомилися з чудовими, щирими дітьми і спільними зусиллями та дружньою командою провели різноманітні майстер-класи, ігри, забави, прикрашали кекси, смакували попкорном та спільно колядували.

«Побачити щастя в очах дитини – що може бути важливішим? Тому ми стараємось подарувати дітям крихту тепла та ніжності, якої їм так не вистачає. Дітям потрібна наша турбота і піклування. Це вже наша друга січнева поїздка по дитячих будинках області, незабаром плануємо відвідати дитячий будинок у м.Лопатин. Дякую всім за спільну працю і допомогу», - розповіла секретар ради Світлана Дідух.

Більше фотографій розміщені на нашій офіційній Facebook сторінці.