Різдвяні колядки від працівників Центру культури і дозвілля Красненської ТГ

Дата: 12.01.2023 18:38

Фото без описуВажко уявити новорічно-різдвяні свята без колядок, із щедрими побажаннями врожаю, здоров’я і достатку на майбутній рік.

Традиція колядувати, вітати з народженням Христа та бажати всього найкращого у новому році зберіглась і донині. Тому щоб підтримати традиції, працівники КЗ "Центр культури і дозвілля" Красненської селищної ради завітали до керівництва селищної ради, начальниці станції "Красне", депутатів, священнослужителів селища, керівників підприємств, установ Красненської громади.

Фото без описуКолектив ЦКіДу також подарував святковий настрій Буському міському голові Ростиславу Сліпцю, відділу освіти, культури Буської міської ради, Буській філії Львівського центру зайнятості, редакції Буського радіомовлення, Буській пожежній частині, працівникам Буського відділу поліції та Буського районного суду.

Наші колядники бажали усім благословення від Бога на довгі і щедрі роки, особистого щастя, здоров'я, добробуту. І хай цей рік подарує Україні мир.

Більще фото на нашій Facebook-сторінці.