Красненська ТГ нафестивалила понад 200 тисяч гривень для армії

Дата: 17.01.2023 09:41

Фото без описуУ селищі Красне днями відбувся благодійний різдвяний фестиваль коляди «Дух Різдва - дух Перемоги», який вкотре ініціював Благодійний фонд "Українська нескорена нація" за підтримки Красненської селищної ради.

Всього на потреби української армії на фестивалі зібрали понад 200 тис. грн.

Учасниками заходу стали заклади освіти, заклади культури, підприємці та волонтери Красненської громади.

Фото без описуСелищний голова Роман Фурда зазначив, що завдяки Благодійному фонду, який був ініціатором вже трьох фестивалів в громаді, зібрано понад мільйон гривень для надання необхідної допомоги нашим захисникам та захисницям з Красненської ТГ, які боронять територіальрну цілісність України на передовій.

Роман Фурда подякував волонтерам за щоденну роботу, потужну патріотичну позицію та вагомий особистий внесок у перемогу над ворогом, зазначивши, що лише спільними зусиллями всіх небайдужих українців ми зможемо зберегти свободу та незалежність.