У селі Полтва відбулося свято «Коляда. Нова Різдвяна історія»

Дата: 22.01.2023 12:48

Фото без описуВ приміщенні Народного дому с.Полтва (директор Ярослав Кришталь) провели свято коляди, де учасники художньої самодіяльності села та запрошені гості через коляду прославляли Бога і просили за Перемогу.

Усі присутні в залі мали чудову нагоду поринути у неповторну атмосферу Різдва і стати безпосередніми учасниками дійства почувши колядки у виконанні Анастасії Чучман, тріо «Крайня хата», танцювальної студії «М-DANCE» (кер.Марія Макогонська), Назара Кузьми, Тетяна Фургала, Христини Вовчанської, Вікторії Біскуп (НД с.Андріївка, кер.Е.Подолюх), Ярослава Кришталя та тріо «Червона калина».

Організатором свята виступила творча команда Malfa Poltva, яку очолює Ярослав Кришталь. Вони спільно доклали чималих зусиль для підготовки та проведення свята. Допомогли Михайло Чучман та Катерина Кметь.

Під час свято зібрано 5 тис.грн. для ЗСУ.

Зазначимо, що у Красненській ТГ директор НД с.Полтва Ярослав Кришталь визнаний одним із найактивніших працівників культури. На його рахунку у 2022 році організовано та проведено майже сотня різних заходів у селі Полтва, окрім цього ще й спільно з командою приймає участь у всіх заходах громади.