Свято радості для вихованців КЗ ЛОР «Лопатинська спеціальна школа»

Дата: 25.01.2023 21:21

Фото без описуСьогодні секретар ради Світлана Дідух, працівники ради, працівниці КЗ "Публічна опорна бібліотека ім.Ів.Тиктора" та молодь церкви «Жива надія» завітали до вихованців КЗ ЛОР «Лопатинська спеціальна школа» Червоноградського району.

Для них молодь церкви «Жива надія» підготувала цікаві конкурси та розваги. Діти активно приймали участь.

Опісля, під смачний попкорн, наші працівниці КЗ "Публічна опорна бібліотека ім.Ів.Тиктора" на чолі з керівницею Наталією Худзяк презентували для вихованців патріотично-повчальну лялькову виставу «Як Гриць Україну рятував». Зважаючи на бурхливі оплески у залі, вистава припала усім до душі.

Фото без описуЯк зауважує секретар ради Світлана Дідух, наша дружня команда старанно і з задоволенням готуються до таких зустрічей, щоб дарувати дітям живе, яскраве, емоційне спілкування. Пісні єднають, активні рухи у жвавих ритмах піднімають настрій хлопчиків та дівчаток.

📸Завершився захід врученням подарунків🎁 та спільною фотографією на пам'ять.