Сесія селищної ради: прийнято важливі для громади рішення

Дата: 26.01.2023 15:44

Фото без описуСьогодні відбулось засідання 24 сесії Красненської селищної ради VIII скликання під головуванням селищного голови Романа Фурди. У роботі засідання сесії взяли участь 16 депутатів. На сесію було винесено 35 питань. Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на постійних депутатських комісіях.

Робота сесії розпочалась з виконання Гімну України та вшанування хвилиною мовчання пам’яті депутата Петра Дроздовського.

Фото без описуУ розминці про сьогоднішній стан медичної галузі громади доповів т.в.о.керівника КНП «Красненська міська лікарня» Микола Колачинський. Депутатка Надія Дітчук цікавилась закупівлею закладом продуктів харчування, наданням пакетів медичних послуг та іншими питаннями. Микола Колачинський зазначив, що очікується незабаром підписання договорів з НСЗУ для надання ще декількох послуг і додав, що детальніше прозвітує про свою діяльність на наступній сесії.

Далі депутати приступили до розгляду порядку денному. Зокрема, достроково припинили повноваження депутата селищної ради у зв’язку зі смертю, затвердили низку важливих програм, а саме:

щодо забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і території від надзвичайних ситуації техногенного та природного характеру;

Програму фінансового забезпечення КУ «Місцева пожежна охорона»;

Програму виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам Красненської ТГ;

Програму «Шкільний автобус»;

Програму «Обдаровані діти»;

Програму розвитку культури,

Програму проведення громадських робіт;

Програму пільгового забезпечення жителів Красненської ТГ лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2023 рік та ще багато інших.

У ході сесії також розглянуто питання щодо внесення змін та доповнень до показників селищного бюджету та низку земельних питань.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті громади.