Селищний голова привітав мешканку с.Балучин з 100-річним ювілеєм

Дата: 24.02.2023 14:00

Фото без описуВітаючи одну із поважних мешканок Красненської ТГ, селищний голова Роман Фурда побажав ювілярці міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку та щасливих років життя. Відтак з нагоди 100-літнього ювілейного дня народження Роман Фурда вручив Анні Савівні Грамоту, квіти та подарунки.

Ювілярка ж, не зважаючи на свій поважний вік, має добрий слух, світлий розум та дивиться телевізор без окулярів. Каже, що такого віку дожила завдяки постійній вірі в Бога, який завжди чує її молитви.

Для довідки: Пастущак Анна Савівна народилась 23.02.1923 року у с.Балучин. Закінчила 4 класи місцевої школи. Понад 10 років провела в Сибірі. Разом з чоловіком виховали двох доньок. Має одного внука та внучку. Жінка прожила нелегке життя, але залишилася життєрадісною і привітною людиною.