У с.Андріївка попрощалися з загиблим воїном – Андрієм Олійником

Дата: 13.03.2023 17:05

Фото без описуВ останню земну дорогу провели 35-річного воїна-захисника Андрія Олійника.

Хлопець служив санітарним інструктором медичного пункту 3 аеромобільного батальйону.

Справжній патріот, достойний син України з початку повномасштабного вторгнення пішов захищати країну від підступного ворога.

Напередодні жителі громади схиливши голови у пошані зустрічали Героя, який востаннє повертався додому. Сьогодні провести в останню дорогу воїна прийшли рідні, друзі, односельчани та жителі навколишніх сіл, представники влади, військовослужбовці.

Фото без описуЧин похорону відслужили у місцевому храмі. Поховали військовослужбовця на місцевому кладовищі з усіма почестями під залпи почесної варти.

Світлий, добрий спомин про Андрія назавжди залишиться у серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків. Схиляємо голови в глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна слава, вічний спокій захиснику!

Герої не вмирають!🕯️🕯️🕯️